0

МФП та принтери

Відгуки Більше

НовиниБільше

Принтери і МФП в інтернет магазині друкарської техніки MFPprint!

Друкарська техніка не здає своїх позицій, незважаючи на все більший перехід до оцифрованого документообігу.

Пристрої для друку все так же потрібні бізнесу, однак користувачі тепер обирають тільки якісні інструменти для роботи. Адже вони бережуть дорогоцінний час, дозволяють працювати ефективно та продуктивно, а також економлять ресурси компаній.

На сторінках цього сайту ми зібрали самі затребувані лазерні і струменеві принтери і багатофункціональні пристрої.

МФП (мультифункційні пристрої) та принтери для бізнесу

У відповідних категоріях нашого інтернет магазину в більшій мірі представлені потужні і продуктивні пристрої, які підійдуть для вирішення бізнес завдань: друку та оцифровки документів, відправлення факсимільних повідомлень. Це лазерні МФП та принтери А3 і А4 форматів таких відомих брендів, як Kyocera, Canon, HP.

МФП та принтери для особистого використання

Для дому в нашому інтернет магазині також знайдуться вигідні варіанти, представлені як різноманітними струминними моделями, так і компактними лазерними пристроями. З асортименту можна вибрати апарат під свої потреби: для друку фотографій і кольорових документів, для роботи студента або школяра та інше.

Сервіс, установка, консультації, ремонт

Ми не просто продаємо принтери і МФП, але також і надаємо повне сервісне обслуговування. Наші фахівці допоможуть з установкою великих пристроїв, виконають гарантійний ремонт, а також забезпечать кваліфікованими консультаціями.

laptop
Підписатись